Showroom Showroom Poptat Poptat

O nás

Jsme zavedenou společností v oblasti výroby, prodeje a instalací plastových oken, hliníkových oken a dveří, lehkých obvodových plášťů a protipožárních dveří. Za 25 let působení na trhu byly realizovány tisíce zakázek, které jsou zárukou kvalitní práce našich zaměstnanců.

Nabízíme kompletní služby spojené s instalací oken a dveří "na klíč", včetně dodávky bohatého sortimentu příslušenství. Všechny materiály, výsledné výrobky a procesy ve firmě jsou řádně certifikovány, řídí se patřičnými normami a podléhají přísné kontrole. Tyto kompletní služby nabízíme nejen pro Brno a jižní Moravu, ale v rámci celé ČR.

Plastová okna a plastové dveře vyrábíme z nejkvalitnějšího profilového systému VEKA od německého dodavatele VEKA AG, která je předním výrobcem plastových profilových systémů.

Hliníková okna, hliníkové dveře, lehké obvodové pláště a protipožární dveře nabízíme z profilového systémů od společnosti ALUPROF.

Kvalitní výroba, spolupráce se špičkovými dodavateli, profesionální montáž a solidní jednání jsou pro nás samozřejmostí, kterou již není třeba vystavovat na obdiv. Naší snahou je, abyste u nás našli nejen výrobek špičkové kvality, ale i něco víc.

Zajímejte se, kdo Vám nabízí "jen" okna a kdo Vám přináší řešení.

Využijte odborné
poradenství
zdarma

Navštívit showroom
Nezávazně
naceníme
Porovnáme
nabídky
Odborně
poradíme
Vše potřebné
vysvětlíme
Ukážeme
výrobky